United Chemi-Con E81D421VSD102MA80T
E81D421VSD102MA80T picture photo
Mfg. Part Number
E81D421VSD102MA80T
Brief Description
CAP ALUM 1000UF 420V RADIAL
Datasheet Download
E81D421VSD102MA80T.pdf
Availability of E81D421VSD102MA80T
QUANTITY
E81D421VSD102MA80T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D421VSD102MA80T
Internal Part NumberEIS-E81D421VSD102MA80T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D421VSD102MA80T
Related LinksE81D421VS, E81D421VSD102MA80T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D421VSD102MA80T Details Description
Related parts for E81D421VSD102MA80T
CONN JACK 20POS MALE CRIMP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.25A 115V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
14+14 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
FLEX POLY MOLDED PART datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf