United Chemi-Con E81D630VNN123MA50T
E81D630VNN123MA50T picture photo
Mfg. Part Number
E81D630VNN123MA50T
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
CAP ALUM 12000UF 63V RADIAL
Datasheet Download
E81D630VNN123MA50T.pdf
Availability of E81D630VNN123MA50T
QUANTITY
E81D630VNN123MA50T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D630VNN123MA50T
Internal Part NumberEIS-E81D630VNN123MA50T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series81D
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D630VNN123MA50T
Related LinksE81D630VN, E81D630VNN123MA50T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D630VNN123MA50T Details Description
Related parts for E81D630VNN123MA50T
FILTER POWER LINE 25A 250/440V datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 16POS .100 15AU datasheet.pdf
RES SMD 787K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 732 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES SMD 412K OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
FERRITE BEAD 150 OHM .10A 0402 datasheet.pdf
CAP CER 1.4PF 50V U2J 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf