Murata Electronics North America ERB32Q5C2H9R1CDX1L
ERB32Q5C2H9R1CDX1L picture photo
Mfg. Part Number
ERB32Q5C2H9R1CDX1L
Brief Description
Ceramic Capacitors 9.1PF 500V NP0 1210
Datasheet Download
ERB32Q5C2H9R1CDX1L.pdf
Availability of ERB32Q5C2H9R1CDX1L
QUANTITY
ERB32Q5C2H9R1CDX1L Order Process
Ship out your order
Specifications of ERB32Q5C2H9R1CDX1L
Internal Part NumberEIS-ERB32Q5C2H9R1CDX1L
Delivery TimeIn stock, ship ERB32Q5C2H9R1CDX1L today.
SeriesERB32Q5C2H
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-ERB32Q5C2H9R1CDX1L
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksERB32Q5C2, ERB32Q5C2H9R1CDX1L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
ERB32Q5C2H9R1CDX1L Details Description
Related parts for ERB32Q5C2H9R1CDX1L
IC OPAMP GP 300MHZ 14SOIC datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 6.3V NP0 0603 datasheet.pdf
IC SRAM 8MBIT 10NS 48FBGA datasheet.pdf
FIXED IND 6.2UH 1.2A 195 MOHM datasheet.pdf
RES 4.7K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
LED PM PROMINENT GR/RD/YLW datasheet.pdf
DIP SWITCH 2.54MM 10 POL 24V datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM datasheet.pdf
OSC XO 16.384MHZ CMOS, TTL SMD datasheet.pdf