Panasonic Electronic Components ERJ-XGEJ334Y
ERJ-XGEJ334Y picture photo
Mfg. Part Number
ERJ-XGEJ334Y
Brief Description
RES SMD 330K OHM 5% 1/32W 01005
Datasheet Download
ERJ-XGEJ334Y.pdf
Availability of ERJ-XGEJ334Y
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ERJ-XGEJ334Y Order Process
Ship out your order
Specifications of ERJ-XGEJ334Y
Internal Part NumberEIS-ERJ-XGEJ334Y
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)330k
Tolerance±5%
Power (Watts)0.03W, 1/32W
CompositionThick Film
Features-
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-
Package / Case01005 (0402 Metric)
Supplier Device Package01005
Size / Dimension0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Height0.006" (0.15mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ERJ-XGEJ334Y
Related LinksERJ-XG, ERJ-XGEJ334Y Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
ERJ-XGEJ334Y Details Description
Related parts for ERJ-XGEJ334Y
PROGRAMMING ADAPTER datasheet.pdf
3 ROW R/A RECEPT SOLDER GP datasheet.pdf
RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 10NS 44TSOP datasheet.pdf
MOD POWER ENTRY W/FILTER 4A M5 datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 0.60PF 50V P2H 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
BRAID LEAD-FREE BLUE .100"X100' datasheet.pdf
CONN HDR 168POS W/O POST SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT SKT SOLDR datasheet.pdf