Easy Braid Co. ET80TZ010B
ET80TZ010B picture photo
Mfg. Part Number
ET80TZ010B
Manufacturer
Product Category
Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Brief Description
TWZR PAIR CONICAL SHARP 1.0MM
Datasheet Download
ET80TZ010B.pdf
Availability of ET80TZ010B
QUANTITY
ET80TZ010B Order Process
Ship out your order
Specifications of ET80TZ010B
Internal Part NumberEIS-ET80TZ010B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Soldering, Desoldering, Rework Products
FamilySoldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ET80TZ010B
Related LinksET80T, ET80TZ010B Datasheet, Easy Braid Co. Distributor
ET80TZ010B Details Description
Related parts for ET80TZ010B
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 R/A SLD datasheet.pdf
SENSOR 50PSIS 1.2 UNF 4-20 MA datasheet.pdf
RES SMD 43.2K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 6.81 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
EMBEDDDED ZIGBEE MODULE datasheet.pdf
LED HB XLAMP CXA2540 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156" datasheet.pdf
CAP CER 1.6PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf