Omron Automation & Safety F150-LE20
F150-LE20 picture photo
Mfg. Part Number
F150-LE20
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lens
Brief Description
20MM LENS FOR F150
Datasheet Download
F150-LE20.pdf
Availability of F150-LE20
QUANTITY
F150-LE20 Order Process
Ship out your order
Specifications of F150-LE20
Internal Part NumberEIS-F150-LE20
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Series Apr/2015
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lens
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F150-LE20
Related LinksF150, F150-LE20 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F150-LE20 Details Description
Related parts for F150-LE20
DIN RAIL 15MMX5.5MM UNSLOT 2M datasheet.pdf
IC MCU 32BIT ROMLESS 256HQFP datasheet.pdf
IC PWR MGMT 6CH W/4 LDO 32VQFN datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.1A TSOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY 50POS STR TIN datasheet.pdf
RES 100 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CABLE 9COND 16AWG SHLD 500' datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 30PPM 2X2.5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 75POS .050 THRUHL datasheet.pdf