Omron Automation & Safety F39-JC10F1
F39-JC10F1 picture photo
Mfg. Part Number
F39-JC10F1
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
F39-JC10F1
Datasheet Download
F39-JC10F1.pdf
Availability of F39-JC10F1
QUANTITY
F39-JC10F1 Order Process
Ship out your order
Specifications of F39-JC10F1
Internal Part NumberEIS-F39-JC10F1
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F39-JC10F1
Related LinksF39-J, F39-JC10F1 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F39-JC10F1 Details Description
Related parts for F39-JC10F1
TERM BLOCK HDR 9POS 5.08MM datasheet.pdf
HEAT SINK 29MM X 29MM X 12.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
SNSW 6A+BK 3-16 TLSPBFACTONLY datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO TSOT23-5 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 3.2A 54 MOHM SMD datasheet.pdf