Mechatronics Fan Group F8025E12B-FSR-CC
F8025E12B-FSR-CC picture photo
Mfg. Part Number
F8025E12B-FSR-CC
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 80X25MM CC 12VDC
Datasheet Download
F8025E12B-FSR-CC.pdf
Availability of F8025E12B-FSR-CC
QUANTITY
F8025E12B-FSR-CC Order Process
Ship out your order
Specifications of F8025E12B-FSR-CC
Internal Part NumberEIS-F8025E12B-FSR-CC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F8025E12B-FSR-CC
Related LinksF8025E12, F8025E12B-FSR-CC Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F8025E12B-FSR-CC Details Description
Related parts for F8025E12B-FSR-CC
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
SIDACTOR BI 90V 400A TO-92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 R/A SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 2.93V SOT23-5 datasheet.pdf
Connector Receptacle 34 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf