Mechatronics Fan Group F8025M24B-FSR-CC
F8025M24B-FSR-CC picture photo
Mfg. Part Number
F8025M24B-FSR-CC
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 80X25MM CC 24VDC
Datasheet Download
F8025M24B-FSR-CC.pdf
Availability of F8025M24B-FSR-CC
QUANTITY
F8025M24B-FSR-CC Order Process
Ship out your order
Specifications of F8025M24B-FSR-CC
Internal Part NumberEIS-F8025M24B-FSR-CC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F8025M24B-FSR-CC
Related LinksF8025M24, F8025M24B-FSR-CC Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F8025M24B-FSR-CC Details Description
Related parts for F8025M24B-FSR-CC
IC MCU 8BIT 64KB OTP 44PLCC datasheet.pdf
RES 806K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
BLADE HEX 4MM 5.51" datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 2.37K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ANT TUF DUCK 150/450MHZ datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
BB-225-14X BULK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS CABLE SKT datasheet.pdf
LIGHT PIPE PNL REAR 3MM RND 3MM datasheet.pdf