SanDisk FFD-25-IDEP-20480-X-C
FFD-25-IDEP-20480-X-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-20480-X-C
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 20GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-20480-X-C.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-20480-X-C
QUANTITY
FFD-25-IDEP-20480-X-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-20480-X-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-20480-X-C
SeriesFFD-25
Memory Size20GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-20480-X-C
Related LinksFFD-25-IDE, FFD-25-IDEP-20480-X-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-20480-X-C Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-20480-X-C
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 18PF 150V 0606 datasheet.pdf
CONN RCPT 27POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS 3.5MM datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM datasheet.pdf
RES 10 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CBL 1COND 18AWG 300V SLATE 1000' datasheet.pdf
Crystal 37.4000MHz 10ppm 18pF 100 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf