SanDisk FFD-25-IDEP-24576-N-C
FFD-25-IDEP-24576-N-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-24576-N-C
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 24GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-24576-N-C.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-24576-N-C
QUANTITY
FFD-25-IDEP-24576-N-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-24576-N-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-24576-N-C
SeriesFFD-25
Memory Size24GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-24576-N-C
Related LinksFFD-25-IDE, FFD-25-IDEP-24576-N-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-24576-N-C Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-24576-N-C
SOCKET TORX T10 1.65" datasheet.pdf
LED 5MM 568NM GREEN RT ANGLE datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS RGHT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONN HEADER 10PWR 24SGL 1.57MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
LED SUPPLY CC BUCK 32V 350MA datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
CONN FPC TOP 20POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf