SanDisk FFD-25-IDEP-45056-X-F
FFD-25-IDEP-45056-X-F picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-45056-X-F
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 45GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-45056-X-F.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-45056-X-F
QUANTITY
FFD-25-IDEP-45056-X-F Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-45056-X-F
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-45056-X-F
SeriesFFD-25
Memory Size45GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-45056-X-F
Related LinksFFD-25-IDE, FFD-25-IDEP-45056-X-F Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-45056-X-F Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-45056-X-F
IC REG LDO 3.3V 1.5A D2PAK datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS VERT .156 GOLD datasheet.pdf
LED PANEL NEON RED LONG CTLINDER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 2SMD GW datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TACHOMETER LED 6 CHAR 24V PNL MT datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS STR .100" GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD datasheet.pdf
EMI FILTER datasheet.pdf
LITEPIPE ASSY AMB 5MM THR .720"L datasheet.pdf