SanDisk FFD-25-SATA-120-N-F
FFD-25-SATA-120-N-F picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-SATA-120-N-F
Brief Description
SSD 120GB 2.5" SATA
Datasheet Download
FFD-25-SATA-120-N-F.pdf
Availability of FFD-25-SATA-120-N-F
QUANTITY
FFD-25-SATA-120-N-F Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-SATA-120-N-F
Internal Part NumberEIS-FFD-25-SATA-120-N-F
SeriesFFD-25
Memory Size120GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-SATA-120-N-F
Related LinksFFD-25-SA, FFD-25-SATA-120-N-F Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-SATA-120-N-F Details Description
Related parts for FFD-25-SATA-120-N-F
XFRMR LAMINATED 43VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 20POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 475 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 332K OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3900UF 63V RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 150VWM 243VC DO-215AA datasheet.pdf
FUSE 2A 250V AXIAL datasheet.pdf