SanDisk FFD-25-SATA-96-F
FFD-25-SATA-96-F picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-SATA-96-F
Brief Description
SSD 96GB 2.5" SATA
Datasheet Download
FFD-25-SATA-96-F.pdf
Availability of FFD-25-SATA-96-F
QUANTITY
FFD-25-SATA-96-F Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-SATA-96-F
Internal Part NumberEIS-FFD-25-SATA-96-F
SeriesFFD-25
Memory Size96GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-SATA-96-F
Related LinksFFD-25-S, FFD-25-SATA-96-F Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-SATA-96-F Details Description
Related parts for FFD-25-SATA-96-F
RES SMD 9.76KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIELD CONTROLLER DIN TAIL datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 2% 16VDC 1210 datasheet.pdf
I/O MOUNTING BOARD G5 16POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS SKT datasheet.pdf
VARIABLE TRANSFORMER 240V 2.5A datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
RES SMD 56 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 14-42V 1.19A datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf