SanDisk FFD-25-UATA-12288-B
FFD-25-UATA-12288-B picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-12288-B
Brief Description
SSD 12GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-12288-B.pdf
Availability of FFD-25-UATA-12288-B
QUANTITY
FFD-25-UATA-12288-B Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-12288-B
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-12288-B
SeriesFFD-25
Memory Size12GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-12288-B
Related LinksFFD-25-UA, FFD-25-UATA-12288-B Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-12288-B Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-12288-B
CONN HEADR BRKWAY .100 74POS R/A datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ4 M32 datasheet.pdf
SENS 2000PSI M10-1.0 6G 1-5V datasheet.pdf
OUTPUT MODULE DC STD 18MA 5VDC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
Connector Socket 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf