SanDisk FFD35-U3S-120-N-P50
FFD35-U3S-120-N-P50 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-120-N-P50
Brief Description
SSD 120GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-120-N-P50.pdf
Availability of FFD35-U3S-120-N-P50
QUANTITY
FFD35-U3S-120-N-P50 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-120-N-P50
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-120-N-P50
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
SeriesFFD-35
Memory Size120GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-120-N-P50
Related LinksFFD35-U3S, FFD35-U3S-120-N-P50 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-120-N-P50 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-120-N-P50
JUMPER-H1506TR/A3049V/X 8" datasheet.pdf
IC FPGA 102 I/O 144TQFP datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 8X1 16TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:1 4.5GHZ 16MLF datasheet.pdf
DCDC CONVERTER +/-5VOUT 2W datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
RES 215.5K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 3A 80VDC LEVER datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
SWITCH SELECT 2POS DPST-NO 10A datasheet.pdf