SanDisk FFD35-U3S-120-N-P68
FFD35-U3S-120-N-P68 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-120-N-P68
Brief Description
SSD 120GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-120-N-P68.pdf
Availability of FFD35-U3S-120-N-P68
QUANTITY
FFD35-U3S-120-N-P68 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-120-N-P68
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-120-N-P68
SeriesFFD-35
Memory Size120GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-120-N-P68
Related LinksFFD35-U3S, FFD35-U3S-120-N-P68 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-120-N-P68 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-120-N-P68
CAP CER 1000PF 1KV Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY .100 60POS VERT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 36-72VIN +/-3.3V datasheet.pdf
CONN RCPT 43 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
CAP CER 120PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 30MA 60 OHM TH datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
Connector Receptacle USB - micro B 2.0 5 Position Board Cutout, Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf