SanDisk FFD35-U3S-32-P80
FFD35-U3S-32-P80 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-32-P80
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD 32GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-32-P80.pdf
Availability of FFD35-U3S-32-P80
QUANTITY
FFD35-U3S-32-P80 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-32-P80
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-32-P80
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
SeriesFFD-35
Memory Size32GB
Memory TypeFLASH
Form Factor-
Speed - Read-
Speed - Write-
Voltage - Supply-
Type-
Current - Max-
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
Size / Dimension-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-32-P80
Related LinksFFD35-U3, FFD35-U3S-32-P80 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-32-P80 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-32-P80
IC REG LDO 5V 80MA SC82AB datasheet.pdf
RES 604 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1A DO41 datasheet.pdf
FIXED IND 800NH 16A 2.8 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 200 OHM 10W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
IC FLASH 256MBIT 108MHZ TBGA datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 36V 302W datasheet.pdf