Omron Automation & Safety FIS-6150-0031G
FIS-6150-0031G picture photo
Mfg. Part Number
FIS-6150-0031G
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
MSQ-STND RES BLUETOOTH
Datasheet Download
FIS-6150-0031G.pdf
Availability of FIS-6150-0031G
QUANTITY
FIS-6150-0031G Order Process
Ship out your order
Specifications of FIS-6150-0031G
Internal Part NumberEIS-FIS-6150-0031G
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FIS-6150-0031G
Related LinksFIS-615, FIS-6150-0031G Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FIS-6150-0031G Details Description
Related parts for FIS-6150-0031G
CTR FASTERNER PLUG BLOCK,104P datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 60POS 1.5MM SMD .5MM datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS VERT KINK PIN datasheet.pdf
FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
708 110VDC PLUG IN RELAY datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm 12pF 150 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf