TE Connectivity Raychem Cable Protection FLDWC1321-20-9/90-9
FLDWC1321-20-9/90-9 picture photo
Mfg. Part Number
FLDWC1321-20-9/90-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
FLEXLITE CABLE
Datasheet Download
FLDWC1321-20-9/90-9.pdf
Availability of FLDWC1321-20-9/90-9
QUANTITY
FLDWC1321-20-9/90-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of FLDWC1321-20-9/90-9
Internal Part NumberEIS-FLDWC1321-20-9/90-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLDWC1321-20-9/90-9
FLDWC1321-20-9/90-9 Details Description
Related parts for FLDWC1321-20-9/90-9
RES SMD 422 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 1.3UH 5.4MA 7.8 MOHM datasheet.pdf
IC MUX QUAD 2CHAN HS 16-SOEIAJ datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 20% RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
IC BUFFER/LINE DVR OCT 20TSSOP datasheet.pdf
H48-6A SHEET 320X320X0.5MM W/ADH datasheet.pdf
LCD TFT 7" TAXI DISPATCH datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125" datasheet.pdf