Bivar, Inc. FLPR36.0-UBW.6K
FLPR36.0-UBW.6K picture photo
Mfg. Part Number
FLPR36.0-UBW.6K
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Datasheet Download
FLPR36.0-UBW.6K.pdf
Availability of FLPR36.0-UBW.6K
QUANTITY
FLPR36.0-UBW.6K Order Process
Ship out your order
Specifications of FLPR36.0-UBW.6K
Internal Part NumberEIS-FLPR36.0-UBW.6K
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLPR36.0-UBW.6K
Related LinksFLPR36., FLPR36.0-UBW.6K Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
FLPR36.0-UBW.6K Details Description
Related parts for FLPR36.0-UBW.6K
CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC SRAM 72KBIT 25NS 68PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
CABLE 2COND 20AWG VIOLET 100' datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RJ45 SHIELDED LED 8 PORT datasheet.pdf
RES 51 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf