Chip Quik FPC125P010-S
FPC125P010-S picture photo
Mfg. Part Number
FPC125P010-S
Manufacturer
Product Category
Solder Stencils, Templates
Brief Description
FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Datasheet Download
FPC125P010-S.pdf
Availability of FPC125P010-S
QUANTITY
FPC125P010-S Order Process
Ship out your order
Specifications of FPC125P010-S
Internal Part NumberEIS-FPC125P010-S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsCircuit Assembly Instr
Standard Package1
Category Soldering, Desoldering, Rework Products
FamilySolder Stencils, Templates
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FPC125P010-S
Related LinksFPC125, FPC125P010-S Datasheet, Chip Quik Distributor
FPC125P010-S Details Description
Related parts for FPC125P010-S
DIP CABLE - CDR24G/AE24G/CDR24G datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W datasheet.pdf
SWITCH DIP MINI SHAFT 10POS T/H datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 4.2MM VERT TIN datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
RES 17.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ datasheet.pdf
SCA SMPR055F070OS datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V datasheet.pdf
FUSE 1000A 1250V 3KW/110 AR datasheet.pdf