Omron Automation & Safety FQ2-S35100F-08M
FQ2-S35100F-08M picture photo
Mfg. Part Number
FQ2-S35100F-08M
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
MONO,0.8MPIX,PNP,240X214 FOV
Datasheet Download
FQ2-S35100F-08M.pdf
Availability of FQ2-S35100F-08M
QUANTITY
FQ2-S35100F-08M Order Process
Ship out your order
Specifications of FQ2-S35100F-08M
Internal Part NumberEIS-FQ2-S35100F-08M
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
SeriesFQ2-S3
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FQ2-S35100F-08M
Related LinksFQ2-S35, FQ2-S35100F-08M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FQ2-S35100F-08M Details Description
Related parts for FQ2-S35100F-08M
PICSEE DESIGN KIT FOR MTA81010 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 31.6K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
LAMP INCAND T3.25 GL WEDGE 2.47V datasheet.pdf
RES SMD 2.67 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.25A 6WSON datasheet.pdf
CONN SOCKET .35MM 38POS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 0.12UF 10V X7R 0805 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.4MHZ RRO SOT23-6 datasheet.pdf
RES 205 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf