Panduit FR12TB2458
FR12TB2458 picture photo
Mfg. Part Number
FR12TB2458
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
CABLE DUCT TRAPEZE BRACKET
Datasheet Download
FR12TB2458.pdf
Availability of FR12TB2458
QUANTITY
FR12TB2458 Order Process
Ship out your order
Specifications of FR12TB2458
Internal Part NumberEIS-FR12TB2458
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
SeriesFiberRunner®, QuickLock™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FR12TB2458
Related LinksFR12T, FR12TB2458 Datasheet, Panduit Distributor
FR12TB2458 Details Description
Related parts for FR12TB2458
RES SMD 47 OHM 5% 1.33W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC TXRX J1708 HALF DUPLEX 8-SOIC datasheet.pdf
CA SM LDD SC DUP(NG)/SC DUPNG datasheet.pdf
RES SMD 2.05KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
TRIMMER 220 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
FIXED IND 11NH 500MA 140 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS INLINE RA PIN datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 160MA 2.7 OHM SMD datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE D 41 CKTS LGT 203 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
Crystal 26.0000MHz 10ppm 8pF 200 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf