ITT Cannon, LLC FRCIR030-18-12P-F80-VO
FRCIR030-18-12P-F80-VO picture photo
Mfg. Part Number
FRCIR030-18-12P-F80-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 6C 6#16 FR PIN RECP WALL
Datasheet Download
FRCIR030-18-12P-F80-VO.pdf
Availability of FRCIR030-18-12P-F80-VO
QUANTITY
FRCIR030-18-12P-F80-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCIR030-18-12P-F80-VO
Internal Part NumberEIS-FRCIR030-18-12P-F80-VO
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCIR030-18-12P-F80-VO
Related LinksFRCIR030-18, FRCIR030-18-12P-F80-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
FRCIR030-18-12P-F80-VO Details Description
Related parts for FRCIR030-18-12P-F80-VO
CAP CER 0.068UF 630V X7R 1210 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 23POS 15MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
Crystal 36.0000MHz 30ppm 12pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
RES 267K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE RM 9.6UH T66 datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM datasheet.pdf
PLC SPLITTER 1X64 P-GRADE SC/APC datasheet.pdf
DISPLAY 0.56" 2DIGIT YLW CA SMD datasheet.pdf