ITT Cannon, LLC FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO picture photo
Mfg. Part Number
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 54C 54#16 FR PIN RECP WALL
Datasheet Download
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO.pdf
Availability of FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
QUANTITY
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
Internal Part NumberEIS-FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
Related LinksFRCIR030FP-32-, FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO Details Description
Related parts for FRCIR030FP-32-22PY-F80T100VO
RES SMD 357 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC GATE DVR 9A DUAL HS TO220-5 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 10% 2312 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
DIODE FAST REC 200V 1A DO214AC datasheet.pdf
APH97-3101A14S-9S datasheet.pdf
QPro Virtex-II 1.5V Military QML Platform FPGAs IC datasheet.pdf