Panduit FRT12X4W6YL
FRT12X4W6YL picture photo
Mfg. Part Number
FRT12X4W6YL
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
CABLE DUCT HORIZONTAL TEE
Datasheet Download
FRT12X4W6YL.pdf
Availability of FRT12X4W6YL
QUANTITY
FRT12X4W6YL Order Process
Ship out your order
Specifications of FRT12X4W6YL
Internal Part NumberEIS-FRT12X4W6YL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
SeriesFiberRunner®, QuickLock™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRT12X4W6YL
Related LinksFRT12, FRT12X4W6YL Datasheet, Panduit Distributor
FRT12X4W6YL Details Description
Related parts for FRT12X4W6YL
INDUCT ARRAY 6 COIL 14.2UH SMD datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Controller Analog, PWM Dimming Automotive 10-MSOP-EP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 24 Position 0.118" (3.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/2W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADR 12POS datasheet.pdf
CONN HDR 2POS 0.100 SMD R/A datasheet.pdf
KIT ELECTRONIC TOOLS C1K datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 1.5KV NP0 1111 datasheet.pdf