Hirose Electric Co Ltd FX2C-80S-1.27DSAL(71)
FX2C-80S-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C-80S-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN RECEPT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C-80S-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2C-80S-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2C-80S-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C-80S-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C-80S-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C-80S-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2C-80S-1, FX2C-80S-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C-80S-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2C-80S-1.27DSAL(71)
IC MCU 8BIT 32K 16MHZ OTP 40-DIP datasheet.pdf
MODULE SCR/DIODE 55A 120VAC datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2824 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 250W datasheet.pdf
RES 255K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDTX 1A datasheet.pdf
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 1590MM datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 5% 1/3W 1210 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf