Hirose Electric Co Ltd FX2C1-20P-1.27DSAL(71)
FX2C1-20P-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C1-20P-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HDR 120POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C1-20P-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2C1-20P-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2C1-20P-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C1-20P-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C1-20P-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C1-20P-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2C1-20P-1, FX2C1-20P-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C1-20P-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2C1-20P-1.27DSAL(71)
RES SMD 8.06M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 422K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR ST78C36 44PLCC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
MULTI-PAIR 54COND 24AWG 100' datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 1.5KV X7R 2220 datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 535MA 700 MOHM datasheet.pdf
CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V datasheet.pdf