Hirose Electric Co Ltd FX2C2-80S-1.27DSAL(71)
FX2C2-80S-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C2-80S-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN RECEPT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C2-80S-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2C2-80S-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2C2-80S-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C2-80S-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C2-80S-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C2-80S-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2C2-80S-1, FX2C2-80S-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C2-80S-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2C2-80S-1.27DSAL(71)
KEYPAD MATRIX 4X4 datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS BOX MOUNT W/SCKT datasheet.pdf
IC RX AM/FM/SW/LW RADIO 20UQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf