Hirose Electric Co Ltd FX2CA-68S-1.27DSA(71)
FX2CA-68S-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA-68S-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN RECEPT VERT 68POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA-68S-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2CA-68S-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2CA-68S-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA-68S-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA-68S-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA-68S-1.27DSA(71)
Related LinksFX2CA-68S-, FX2CA-68S-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA-68S-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2CA-68S-1.27DSA(71)
CONN HEADER VERT 7POS GOLD SMD datasheet.pdf
RES 0.15 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.96K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
OSC TCXO 2.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 1 datasheet.pdf
IC BATT CHRGR LI-ION 20DSBGA datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3K OHM 5% 175W datasheet.pdf
LED LH351B COOL WHITE 5700K 2SMD datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf
50V NPN SILICON LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR IC datasheet.pdf