Hirose Electric Co Ltd FX2CA-80S-1.27DSAL(75)
FX2CA-80S-1.27DSAL(75) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA-80S-1.27DSAL(75)
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
CONN RECEPT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA-80S-1.27DSAL(75).pdf
Availability of FX2CA-80S-1.27DSAL(75)
QUANTITY
FX2CA-80S-1.27DSAL(75) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA-80S-1.27DSAL(75)
Internal Part NumberEIS-FX2CA-80S-1.27DSAL(75)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA-80S-1.27DSAL(75)
Related LinksFX2CA-80S-1, FX2CA-80S-1.27DSAL(75) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA-80S-1.27DSAL(75) Details Description
Related parts for FX2CA-80S-1.27DSAL(75)
PROTO BOARD 10PIN THRU-HOLE SIP datasheet.pdf
SSD 2.5" IDEP 36GB datasheet.pdf
IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 54POS PANEL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC FPGA 100 I/O 144FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS SKT datasheet.pdf
CAP FILM 1700PF 5% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf