Hirose Electric Co Ltd FX2M6A-60S-1.27DSAL(71)
FX2M6A-60S-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2M6A-60S-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN RECEPT STR 60POS 1.27MM PCB
Datasheet Download
FX2M6A-60S-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2M6A-60S-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2M6A-60S-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2M6A-60S-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2M6A-60S-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2M6A-60S-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2M6A-60S-, FX2M6A-60S-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2M6A-60S-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2M6A-60S-1.27DSAL(71)
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
PATCHCORD SQ SCKT-PIN PLUG BLK datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .050 SMD datasheet.pdf
CABLE 2COND 24AWG GRAY SHLD 500' datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 210 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
RES SMD 205K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf