Mechatronics Fan Group G1225S12B-FSR
G1225S12B-FSR picture photo
Mfg. Part Number
G1225S12B-FSR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC
Datasheet Download
G1225S12B-FSR.pdf
Availability of G1225S12B-FSR
QUANTITY
G1225S12B-FSR Order Process
Ship out your order
Specifications of G1225S12B-FSR
Internal Part NumberEIS-G1225S12B-FSR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G1225S12B-FSR
Related LinksG1225S, G1225S12B-FSR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G1225S12B-FSR Details Description
Related parts for G1225S12B-FSR
RES SMD 160 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 60V 4.3A 8SOIC datasheet.pdf
IC MUX 16:1 5V ECL 28-PLCC datasheet.pdf
IC DAC NANO 16BIT DUAL 10LFCSP datasheet.pdf
TRANS NPN 25V 0.2A TO-92 datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 19POS CBL M-F datasheet.pdf
SMA PLUG RA RP RG316DS datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 17-20 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
3300UF 10V 16X16X16 MM 105C 7000 datasheet.pdf