Harwin Inc. G125-FC41205L0-0150L
G125-FC41205L0-0150L picture photo
Mfg. Part Number
G125-FC41205L0-0150L
Brief Description
1.25MM F/L 12POS 32AWG 150MM
Datasheet Download
G125-FC41205L0-0150L.pdf
Availability of G125-FC41205L0-0150L
QUANTITY
G125-FC41205L0-0150L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-FC41205L0-0150L
Internal Part NumberEIS-G125-FC41205L0-0150L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-FC41205L0-0150L
Related LinksG125-FC412, G125-FC41205L0-0150L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-FC41205L0-0150L Details Description
Related parts for G125-FC41205L0-0150L
CONN HEADER .100 DUAL STR 18POS datasheet.pdf
TVS DIODE 51VWM 82.9VC AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS R/A 7.62MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
TOOL REMOVAL TWEEZER 20 GA datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 360W datasheet.pdf
DIODE ZENER 14.2V 600MW DO220AA datasheet.pdf