Harwin Inc. G125-MC12005L4-0150M
G125-MC12005L4-0150M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC12005L4-0150M
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/M 20POS 26AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC12005L4-0150M.pdf
Availability of G125-MC12005L4-0150M
QUANTITY
G125-MC12005L4-0150M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC12005L4-0150M
Internal Part NumberEIS-G125-MC12005L4-0150M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC12005L4-0150M
Related LinksG125-MC120, G125-MC12005L4-0150M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC12005L4-0150M Details Description
Related parts for G125-MC12005L4-0150M
RES SMD 267 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 630VDC AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES SMD 352 OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
PIGTAIL CONNECTOR datasheet.pdf
306FXE2-N-ST-40 (N-VIEW) datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1A 200V 4LPDIP datasheet.pdf
FUSE 150A 700V S/COND WITH IND datasheet.pdf