Harwin Inc. G125-MC20605L4-0450L
G125-MC20605L4-0450L picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC20605L4-0450L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/L 6POS 28AWG 450MM
Datasheet Download
G125-MC20605L4-0450L.pdf
Availability of G125-MC20605L4-0450L
QUANTITY
G125-MC20605L4-0450L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC20605L4-0450L
Internal Part NumberEIS-G125-MC20605L4-0450L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC20605L4-0450L
Related LinksG125-MC206, G125-MC20605L4-0450L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC20605L4-0450L Details Description
Related parts for G125-MC20605L4-0450L
CONN EDGECARD 36POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 8.66 OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
RND SPACER 0.032" NYLON 12.32MM datasheet.pdf
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC datasheet.pdf
RES 48.7 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
ANT CEILING/SMT DIPOLE SMA MALE datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CAP MICA 400PF 5% 50V RADIAL datasheet.pdf
IC UPCONVERTER IQ 32SMD datasheet.pdf
3300UF 16V 16X25 datasheet.pdf