Harwin Inc. G125-MC21005L4-0450L
G125-MC21005L4-0450L picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC21005L4-0450L
Brief Description
1.25MM M/L 10POS 28AWG 450MM
Datasheet Download
G125-MC21005L4-0450L.pdf
Availability of G125-MC21005L4-0450L
QUANTITY
G125-MC21005L4-0450L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC21005L4-0450L
Internal Part NumberEIS-G125-MC21005L4-0450L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC21005L4-0450L
Related LinksG125-MC210, G125-MC21005L4-0450L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC21005L4-0450L Details Description
Related parts for G125-MC21005L4-0450L
IC RECOV/RETIME 2.5GBPS 20TQFN datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle, Pass Through 16 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 37A TO263AB datasheet.pdf
FUSE DIST BLOCK 175A 600V 2POLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CAP CER 110PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf
RES 0.536 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf