Harwin Inc. G125-MC31605L4-0150L
G125-MC31605L4-0150L picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC31605L4-0150L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/L 16POS 30AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC31605L4-0150L.pdf
Availability of G125-MC31605L4-0150L
QUANTITY
G125-MC31605L4-0150L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC31605L4-0150L
Internal Part NumberEIS-G125-MC31605L4-0150L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC31605L4-0150L
Related LinksG125-MC316, G125-MC31605L4-0150L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC31605L4-0150L Details Description
Related parts for G125-MC31605L4-0150L
IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
RES SMD 56K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 2-INP SC-70-5 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
HEATSHK LABEL 0.500" PRESCORE datasheet.pdf
LED CLA1B COOL WHT 75CRI 4PLCC datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 50V Y5V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 220V 1.75A A-MELF datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf