Mechatronics Fan Group G6015E24B-AGR-EM
G6015E24B-AGR-EM picture photo
Mfg. Part Number
G6015E24B-AGR-EM
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 60X15MM IP57 24VDC
Datasheet Download
G6015E24B-AGR-EM.pdf
Availability of G6015E24B-AGR-EM
QUANTITY
G6015E24B-AGR-EM Order Process
Ship out your order
Specifications of G6015E24B-AGR-EM
Internal Part NumberEIS-G6015E24B-AGR-EM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G6015E24B-AGR-EM
Related LinksG6015E24, G6015E24B-AGR-EM Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G6015E24B-AGR-EM Details Description
Related parts for G6015E24B-AGR-EM
FUSE HOLDER CART 16V 20A PNL MNT datasheet.pdf
IC DAC 8BIT MULT HS MONO 16-CDIP datasheet.pdf
RES SMD 806K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
CAP CER 100PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
LEVEL TERM BLOCK 28-12AWG datasheet.pdf
RES 6.34K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 47K OHM 5% 1206 datasheet.pdf