Mechatronics Fan Group G8015L12B-RGR
G8015L12B-RGR picture photo
Mfg. Part Number
G8015L12B-RGR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
Datasheet Download
G8015L12B-RGR.pdf
Availability of G8015L12B-RGR
QUANTITY
G8015L12B-RGR Order Process
Ship out your order
Specifications of G8015L12B-RGR
Internal Part NumberEIS-G8015L12B-RGR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G8015L12B-RGR
Related LinksG8015L, G8015L12B-RGR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G8015L12B-RGR Details Description
Related parts for G8015L12B-RGR
RES SMD 1.13K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
PHOTORELAY MOSFET OUT 3MA 8-DIP datasheet.pdf
IC CLK GEN 3.3V EEPROM 32-TQFP datasheet.pdf
OSC XO 108.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 65A ZP datasheet.pdf
L37-3 SHEET 150X150X0.45MM W/ADH datasheet.pdf
ITRAC DCARD SIGNAL MODULE - 5 datasheet.pdf
CPM WHEEL 12X1/2X5" 9A MED datasheet.pdf
USB 2.0 DEVICE IP CORE datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 800MA 130 MOHM datasheet.pdf