Mechatronics Fan Group G8020H12B1-RSR
G8020H12B1-RSR picture photo
Mfg. Part Number
G8020H12B1-RSR
Brief Description
FAN AXIAL 80X20MM TACH 12VDC
Datasheet Download
G8020H12B1-RSR.pdf
Availability of G8020H12B1-RSR
QUANTITY
G8020H12B1-RSR Order Process
Ship out your order
Specifications of G8020H12B1-RSR
Internal Part NumberEIS-G8020H12B1-RSR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G8020H12B1-RSR
Related LinksG8020H1, G8020H12B1-RSR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G8020H12B1-RSR Details Description
Related parts for G8020H12B1-RSR
RES SMD 1.91K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
LED GRN DIFF 10MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES 562 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 3A 28 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 499 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-DHVQFN datasheet.pdf
IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 1.3W DO41 datasheet.pdf