Murata Electronics North America GHM1030R331K630
GHM1030R331K630 picture photo
Mfg. Part Number
GHM1030R331K630
Datasheet Download
GHM1030R331K630.pdf
Availability of GHM1030R331K630
QUANTITY
GHM1030R331K630 Order Process
Ship out your order
Specifications of GHM1030R331K630
Internal Part NumberEIS-GHM1030R331K630
Delivery TimeIn stock, ship GHM1030R331K630 today.
SeriesGHM1030R3
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GHM1030R331K630
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGHM1030, GHM1030R331K630 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GHM1030R331K630 Details Description
Related parts for GHM1030R331K630
MUX/DEMUX QUAD 2:1 TTL 16QSOP datasheet.pdf
RES 430 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 0612 datasheet.pdf
CONN HEADR 31POS .100" SNGL ROW datasheet.pdf
RES 78.7K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 32pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE TIE HLDR ADH MNT WHITE datasheet.pdf
CAP CER 36PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf