Susumu GL1L5MS220S-C
GL1L5MS220S-C picture photo
Mfg. Part Number
GL1L5MS220S-C
Manufacturer
Product Category
Delay Lines
Brief Description
IND DELAY LINE 2.2NS 1 OHM SMD
Datasheet Download
GL1L5MS220S-C.pdf
Availability of GL1L5MS220S-C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GL1L5MS220S-C Order Process
Ship out your order
Specifications of GL1L5MS220S-C
Internal Part NumberEIS-GL1L5MS220S-C
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesDelay Line
PCN Obsolescence/ EOLGL1L GL2L Series Disc Notice 20/Mar/2015
Standard Package100
Category Inductors, Coils, Chokes
FamilyDelay Lines
SeriesGL1L
PackagingBulk
Delay Time2.2ns
Tolerance±0.050nS
Current100mA
DC Resistance (DCR)1 Ohm Max
Impedance50 Ohm
Operating Temperature-25°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GL1L5MS220S-C
Related LinksGL1L5M, GL1L5MS220S-C Datasheet, Susumu Distributor
GL1L5MS220S-C Details Description
Related parts for GL1L5MS220S-C
IDC CABLE - MPD20K/MC20F/MPD20K datasheet.pdf
IC EEPROM 16KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SNGL STR 13POS datasheet.pdf
CAP CER 33PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 250V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONN HEADER 66PS STR DL .100 TIN datasheet.pdf
SENSOR PRES 5PSI DIFF 3.3V SMT datasheet.pdf
IC SUPERVISOR SC70 datasheet.pdf
CAP POLY 150UF 20% 25V SMD datasheet.pdf