LEMO GMB.00.028.DA
GMB.00.028.DA picture photo
Mfg. Part Number
GMB.00.028.DA
Brief Description
BEND RELIEF 2.8MM BLUE
Datasheet Download
GMB.00.028.DA.pdf
Availability of GMB.00.028.DA
QUANTITY
GMB.00.028.DA Order Process
Ship out your order
Specifications of GMB.00.028.DA
Internal Part NumberEIS-GMB.00.028.DA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMB.00.028.DA
Related LinksGMB.00, GMB.00.028.DA Datasheet, LEMO Distributor
GMB.00.028.DA Details Description
Related parts for GMB.00.028.DA
IC CIRCUIT TNY PWR RESET SOT23-5 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 32VDC datasheet.pdf
HEAT SINK 33MM X 33MM X 19.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 47K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
LABEL IDENTIFICATION TAPE datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS W/SKT INLINE datasheet.pdf
RES 680 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
IC BUFFER 220MHZ 8CH3.3V 16TSSOP datasheet.pdf
QK DISC UNIV MAT TRIM KIT 42"X24 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD datasheet.pdf