Panduit GPCM-36BW
GPCM-36BW picture photo
Mfg. Part Number
GPCM-36BW
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
CARD MARKER GENERIC
Datasheet Download
GPCM-36BW.pdf
Availability of GPCM-36BW
QUANTITY
GPCM-36BW Order Process
Ship out your order
Specifications of GPCM-36BW
Internal Part NumberEIS-GPCM-36BW
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Hardware, Fasteners, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging-
TypeLabel
Label Type-
Label Size-
Material-
ColorWhite
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GPCM-36BW
Related LinksGPCM, GPCM-36BW Datasheet, Panduit Distributor
GPCM-36BW Details Description
Related parts for GPCM-36BW
HOLDER TAG BZT1 ZA WS 10/5 100PK datasheet.pdf
RES SMD 22.6 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 3.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 3.16K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR ACT LOW SOT23-5 datasheet.pdf
BUZZ VDC 2KHZ MED PULSE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W datasheet.pdf
ACCY MOUNT BMM BTH A195 datasheet.pdf
RES SMD 66.5 OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN datasheet.pdf
RES SMD 13.7KOHM 0.01% 0.3W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 88POS datasheet.pdf