Bergquist GPHC3.0-0.020-02-0816
GPHC3.0-0.020-02-0816 picture photo
Mfg. Part Number
GPHC3.0-0.020-02-0816
Manufacturer
Product Category
Thermal - Pads, Sheets
Brief Description
GAP PAD HC 3.0
Datasheet Download
GPHC3.0-0.020-02-0816.pdf
Availability of GPHC3.0-0.020-02-0816
QUANTITY
GPHC3.0-0.020-02-0816 Order Process
Ship out your order
Specifications of GPHC3.0-0.020-02-0816
Internal Part NumberEIS-GPHC3.0-0.020-02-0816
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package8
Category Fans, Thermal Management
FamilyThermal - Pads, Sheets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GPHC3.0-0.020-02-0816
Related LinksGPHC3.0-0., GPHC3.0-0.020-02-0816 Datasheet, Bergquist Distributor
GPHC3.0-0.020-02-0816 Details Description
Related parts for GPHC3.0-0.020-02-0816
IC EEPROM 1KBIT 400KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN SFP+ 1X4 CAGE SPRING FINGER datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 15MA SYNC 8DFN datasheet.pdf
IC SOC 32K SMART CARD READ 68QFN datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR ADA4841-2YRM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
BOARD CFTL AD8212 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V 1.3NS 50PPM 3.2X5 datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
RES SMD 3.6 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf