Panduit GR21X6X24PG
GR21X6X24PG picture photo
Mfg. Part Number
GR21X6X24PG
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CABLE BASKET 21"X6"X24"
Datasheet Download
GR21X6X24PG.pdf
Availability of GR21X6X24PG
QUANTITY
GR21X6X24PG Order Process
Ship out your order
Specifications of GR21X6X24PG
Internal Part NumberEIS-GR21X6X24PG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2
Category Cables, Wires - Management
FamilyAccessories
SeriesGridRunner™
Accessory TypeCable Routing Basket
For Use With/Related ProductsGridRunner™ Underfloor Cable Routing System
MaterialSteel, Galvanized
Features21" W x 6" H x 24" L (553.4mm x 152.4mm x 609.6mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GR21X6X24PG
Related LinksGR21X, GR21X6X24PG Datasheet, Panduit Distributor
GR21X6X24PG Details Description
Related parts for GR21X6X24PG
CONN HEADER 3POS 2.5MM R/A TIN datasheet.pdf
IC XDCP SGL 32-TAP 50K 8-MSOP datasheet.pdf
IC BUFFER 20BIT FAST 56-SSOP datasheet.pdf
1M ULTRALOCK INTERNAL THD RECP datasheet.pdf
CONN HEADER R/A GOLD 11POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
ANT SECTOR SR RP TNC datasheet.pdf
IC FLASH 512MBIT 100NS 64FBGA datasheet.pdf
MOD LASER DWDM 4X100GHZ 200KM datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS INLINE SKT CRIMP datasheet.pdf
M801 10C 10#23 PIN PLUG OM datasheet.pdf
Field Programmable Gate Array, 144 CLBs, 4200 Gates, 50MHz, 144-Cell, CMOS, CPGA84 IC datasheet.pdf