Murata Electronics North America GRM3297U2A222JZ01D
GRM3297U2A222JZ01D picture photo
Mfg. Part Number
GRM3297U2A222JZ01D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GRM3297U2A222JZ01D.pdf
Availability of GRM3297U2A222JZ01D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GRM3297U2A222JZ01D Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM3297U2A222JZ01D
Internal Part NumberEIS-GRM3297U2A222JZ01D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GRM3297U2A222JZ01D today.
SeriesGRM3297U2A
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM3297U2A222JZ01D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM3297U2, GRM3297U2A222JZ01D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM3297U2A222JZ01D Details Description
Related parts for GRM3297U2A222JZ01D
RES 16 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR TEMP I2C/SMBUS 8WDFN datasheet.pdf
RES 898K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED XRC 620NM RED/ORN 30.6LM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 2.5A 38 MOHM SMD datasheet.pdf
METER LIGHT DIGITAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
508 TB PLU PLU WF/NUT datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H datasheet.pdf