Murata Electronics North America GRM39X7R333K50D500
GRM39X7R333K50D500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39X7R333K50D500
Datasheet Download
GRM39X7R333K50D500.pdf
Availability of GRM39X7R333K50D500
QUANTITY
GRM39X7R333K50D500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39X7R333K50D500
Internal Part NumberEIS-GRM39X7R333K50D500
Delivery TimeIn stock, ship GRM39X7R333K50D500 today.
SeriesGRM39X7R33
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD0603
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39X7R333K50D500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39X7R3, GRM39X7R333K50D500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39X7R333K50D500 Details Description
Related parts for GRM39X7R333K50D500
IC DECODER/COUNTER 16BIT 20-DIP datasheet.pdf
ADAPTER USB INTERFACE EVM datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 650A 1000VAC datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 50V P2H 1210 datasheet.pdf
RES SMD 4.02K OHM 1% 1/20W 0502 datasheet.pdf
CONN HEADER 54PS STR DL .100 TIN datasheet.pdf
BUTTED SEAM HIGH TEMP RING TONGU datasheet.pdf
RES SMD 0.027 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
FAA/PMA LAMP datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT CRIMP datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP CER 110PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf